Produktai


Kaina: - EUR
Kiekis

Norint užtikrinti pradedančių sportuoti ir profesionaliai sportuojančių asmenų sveikatos saugumą, efektyvų parengtumo lygį, savijautos gerinimą ir teisingų įpročių formavimą, reikalinga stebėti treniruojamų asmenų fiziologinius parametrus realiu laiku. Gauti duomenys padeda nustatyti optimalų fizinį krūvį, paskirstyti jį pagal individualią fizinę būklę ir užtikrinti saugumą bei parengimo efektyvumą.

iPulsus Squad X pirmiausia yra kvalifikuotas darbo įrankis, skirtas grupių, užsiimančių fizinio aktyvumo veikla, stebėjimui ir valdymui. Ji gali būti naudojama tiek sporto klubo salėje, tiek užsiėmimų metu parke. Sistema sukurta pasitelkus KTU bei LSU mokslininkus, aukščiausio lygio inžinierius, „išmaniosios“ tekstilės specialistus. Sistema leidžia objektyviai vertinti grupės narių atsaką į trenerio diktuojamą ritmą ir krūvį. Nebereikia spėlioti, ar jiems per sunku ar per lengva – su sistema iPulsus Squad X tai matoma specialioje trenerio panelėje. Kartu išnyksta riba tarp pradinukų ir pažengusiųjų, nes jų pastangas galima objektyviai pasverti bei valdyti kiekvieno grupės nario krūvį atskirai ir garantuoti maksimalų rezultatą per trumpiausią laiką.

Naudojantis sistema klientai apsaugojami nuo pervargimo, jiems suteikiama papildoma motyvacija ir pasitenkinimas geresniais rezultatais.

Naudotis sistema iPulsusTM Squad X  itin paprasta tiek vedančiam užsiėmimus, tiek ir patiems grupės dalyviams. Vis keli paspaudimai, ir duomenys realiu laiku jau ekrane.

Sistemos kalba – lietuvių, tad jokių kalbos barjerų.